ŠTĚŇATA

4.2.2024 FREYA JE POPRVÉ MAMINKOU

Očekávaná štěňátka vrhu I jsou na světě. Freya má dva BT kluky a jednu BT a jednu ruby holčičku.
4.5.2023 BELIŠKA JE MAMINKOU ČTYŘ KRÁSNÝCH ŠTĚŇÁTEK VRHU "CH"

Dnes v podvečer se narodila Elišce čtyři krásná štěňátka. A to pořádně velká, holčička 268g a kluci 240-270g.

21.5.2023 JSOU NÁM DVA TÝDNY A UŽ MÁME JMÉNA

Holčička s červeným obojkem se jmenuje CHRISTIN DEE a bude bydlet se svou starší "sestřičkou", BT holčičkou Dorinkou od Cácorky. BH chlapeček je CHASPER DEE, TR s modrým obojkem je CHICO DEE a TR se zeleným obojkem je CHRISTIEN DEE. Kluci jsou zatím volní a budou hledat svoje budoucí domovy.


CHRISTIN DEE | CHASPER DEE


CHICO DEE | CHRISTIEN DEE

6.6.2023 ŠTĚŇÁTKA KRÁSNĚ ROSTOU

Hezké počasí už v minulém týdnu dovolilo ukázat štěňátkům "velký svět" a vzít je na zahradu. Je potřeba se socializovat nejen doma, ale i venku a všem to hodně prospívá.

Červená stužka - Christin - už přivítala na návštěvě svou budoucí rodinu, bude žít společně s naší Dorinkou na severu Moravy.

Zelený chlapeček - původně Christien se bude nejspíš jmenovat Charles (asi po svém jmenovci :-) ) a bude bydle nedaleko od Kristýnky.

Za jedním ze zbývajících chlapečků přijede brzy na návštěvu jeho potenciální noví kamarádi a jeden chlapeček ještě na svou novou rodinu čeká.

Kdyby někdo hledal skvělého kamaráda, který by to mohl klidně vyzkoušet i na výstavách, ale stejně tak může být jen moc milým kamarádem, rádi ho pozveme na návštěvu.


červená | zelený


žlutý | modrý

Vytvořila cernohubova.com - tvorba webů pro chovatele, grafiky vrhů, reklamy krycích psů, focení psů