NOVINKY

6. 12. 2019 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA CACIB NITRA

Bodie se vydal na svou první zahraniční výstavu, představil se poprvé v mezitřídě a doprovodila ho Ariška. Oběma se dařilo a získali shodně ocenění V1 CAC.

29.10.2019

Všechna štěňátka z vrhu D jsou už u nových páníčků a už posílají zprávy a fotografie do rodného pelíšku.

13.10.2019 BODIE CORI JE JUNIOR ŠAMPIONEM

Na MVP v Českých Budějovicích Bodie zkompletoval sbírku tří čekatelských titulů CAJC a splnil podmínku pro udělení titulu Český junior šampion. Na výstavu nás doprovodila i Beruška (Beretha Corie) se svou paničkou Anetou, která se opět stala handlerkou a kromě Bodýska skvěle kruhem provedla i jeho brášku Briana a společně v silné konkurenci získali hned napoprvé také výbornou - V3.

19.9.2019 KLUBOVÁ VÝSTAVA V KUTNÉ HOŘE

Mládež z vrhu "B" - Bodýsek i Beruška - předvedli svůj standard, k lepším výsledkům potřebují ještě trošku vyzrát. Ovšem Ariška už vyzrála a na druhé letošní klubové výstavě dokázala opět zvítězit nejen v otevřené třídě, ale i v barvě BT.

12.9.2019 VÍKENDOVÉ NÁVŠTĚVY U ŠTĚŇÁTEK

O minulých dvou víkendech jsme měli několik návštěv a po nich je zřejmé, že obě BT fenečky již mají svoje nové domovy. Ruby štěňátka ovšem ještě na své vysněné nové rodiny čekají. Pokud tedy někdo hledá nového parťáka, tak neváhejte a kontaktujte nás. Více na straně štěňátek.

1.8.201 PŘEDSTAVUJEME VRH "D"

Na straně štěňátek budeme postupně představovat naše "Déčka" .
Kdo by se chtěl stát novým páníčkem našich štěňátek a spojit tak svůj život s úžasným kavalírkem, může nám psát nebo volat. Email i tel. číslo jsou uvedeny na stránce "Kontakty".

26.7.2019 NARODILA SE ŠTĚŇÁTKA - VRH "D"

Cácorka přivedla na svět svůj druhý vrh, stejně jako minule dvě v barvě BT a dvě v barvě ruby. Jen tentokrát máme tři fenečky a jednoho ruby pejska.
více na straně "Štěňata"

30.6.2019 BODIE ZÍSKAL SVŮJ DRUHÝ CAJC

Na NVP v Klatovech jsme měli hned dvě premiéry. Jednak jsme se s ohledem na tu dálku vydali do Klatov vůbec poprvé a Bodie si to v kruhu vyzkoušel s novou handlerkou. Anet kromě svých holčiček Arišky a Berušky krásně představila i Bodýska, děkujeme.

24.6. DOPLNĚNY STRÁNKY VRHŮ "A" , "B"

Doplnili jsme informace o výstavách, svodu a zdravotních vyšetření našich odchovů.

16.6.2019 DOPLNĚNÍ KONTAKTŮ

Do kontaktů bylo doplněno číslo mobilního telefonu - 604 559 667

13.6.2019 CEDRIK ODJEL DO NOVÉHO DOMOVA

Cedriček má svůj nový domov na kraji Prahy.
Více na stránce vrhu "C".

8.6.2019 CEDRIK MĚL NÁVŠTĚVU

Za Cedričkem přijela návštěva a myslím, že si navzájem padli do oka :-)

1. 6. 2019 MILÁ NÁVŠTĚVA

Přijela k nám smečka z Hluboček i s páníčky, abychom mohli oslavit čerstvý výstavní úspěch naší Arišky.

27. 5. 2019 CEDRIC MÁ ZA SEBOU DRUHÉ OČKOVÁNÍ

Více na straně štěňátek zde.

25. 5. 2019 KLUBOVÁ VÝSTAVA V KUTNÉ HOŘE

Bodýsek ještě stále bojuje s předvedením na stole, ale jinak byly posudky anglických rozhodčích velmi povzbudivé. Ovšem Ariška se předvedla jako skvělá pokračovatelka své maminky a získala V1 CAC a navíc přidala i vítězství v barvě BT, moc jí gratulujeme.

7. 5. 2019 CEDRIC DEE ABSOLVOVAL PRVNÍ OČKOVÁNÍ

22. 4. 2019 CEDRIC DEE UŽ BĚHÁ NA ZAHRADĚ

Více na straně štěňátek zde.

21. 4. 2019 CÁCORKA DOKONČILA GRAND ŠAMPIONA

Cácorka na MVP v Českých Budějovicích 14.4. a Praze 21.4. získala ve třídě šampionů vždy V1 CAC a tím splnila podmínky pro udělení titulu Český Grand šampion. Na výstavě v Praze ji doprovodil i Bodie Cori a na své první dospělácké výstavě ve třídě mladých získal první CAJC.


Cácorka | Cácorka | Bodie

30. 3. 2019 SVOD DOROSTU A KLUBOVÁ ZDRAVOTNÍ VYŠETŘENÍ

Dnes se na svod dorostu vydali sourozenci Berynka a Bodie, oba se hezky předvedli a paní posuzovatelce se líbili. Cácorka absolvovala kontrolní poslech srdíčka a výsledek "bez nálezu" nám udělal radost. Ariška podstoupila celou sérii vyšetření srdce, očí i patel a všechna dopadla velmi dobře, máme zdravou holčičku. A mimochodem Dorotka Černý turmalín, kamarádka našich Arišky a Berynky, složila zkoušku z dospělosti a stala se chovnou fenečkou, gratulujeme.

18. 3. 2019 DOROTCE SE NARODIL KRÁSNÝ BH CHLAPEČEK


Cedrik

18. 1. 2019 DOROTKA BUDE MAMINKOU

Pokud vše bude, jak bychom si přáli, stane se tatínkem našich „C“ štěňátek krásný BH pejsek Chiquito Magnolia Passco. Štěňátka budeme netrpělivě očekávat kolem prvního jarního dne.


Otec vrhu "C" Chiquito Magnolia Passco.


1. 1. 2019 BODIE CORI SWEETHEART FROM LENTI

Jak šel čas, stále více jsme přemýšleli o tom, že Bodýsek nikam nepůjde a teď už je to nejspíš jasné. Bodýsek zůstává doma.Novinky z roku 2018 - ZDE.

Vytvořila cernohubova.com - tvorba webů pro chovatele, grafiky vrhů, reklamy krycích psů, focení psů

  NÁVŠTĚV