NOVINKY

15.11.2018 INFORMACE O VRHU "B" JSOU PŘESUNUTY NA STRÁNKU "ODCHOVY"

Naše béčka se přesunula a stránku "Štěňátka" přenechala svým budoucím mladším sourozencům z vrhu C a D, protože bychom si přáli odchovat na začátku roku 2019 hned dva vrhy najednou. Maminkou by se mohly stát Dorotka a už podruhé Uli a pokud by nám bylo přáno, mohly by pelíšky zářit všemi čtyřmi barvami.


22.10.2018 VÝSTAVNÍ SEZÓNA FINIŠUJE

Na podzimních výstavách si Uli držela svůj standard, sbírala výborné, 2x CAC a jeden Res.CAC, více na její stránce. Ariška si vysloužila na klubové výstavě od anglického rozhodčího také výbornou. Dokonce i štěňátka z vrhu "B" mají za sebou první výstavní krůčky, a všechna s hodnocením "velmi nadějný/á". Dělají nám velkou radost.


2.9.2018 MÁME ZA SEBOU DALŠÍ TŘI VÝSTAVY

Výstavy jsme zvládli podle plánu. Dorotka se předvedla pouze v Olomouci a úspěšně. U Uli si velmi vážíme především výsledku Excelent 1 CAC, VF ze Speciální výstavy psů pořádané chovatelským klubem na Slovensku, kterou posuzovala na naše zvyklosti poměrně náročná anglická rozhodčí Ann Gill. A výjimečně proto chceme citovat krásný posudek bez jediné výhrady:
"very attractive richly coloured ruby, compact body, good neck and shoulders, pleasing head, dark eyes with gentle expression, moved well keeping level toplineang good tail carriage, very happy outgoing temperament"
Na výstavě byla také tato krásná mladá rubínka Ruby Magnolia PassCo


10.8.2018 BRIAN CORI PRVNÍ DEN V NOVÉM DOMOVĚ

1.8.2018 PŘIHLÁSILI JSME DALŠÍ VÝSTAVY

Pojedeme do Mladé Boleslavi, Olomouce, nejspíš i Kutné Hory ... a rádi bychom zkusili i Speciální výstavu v Pezinku.
Letošní výstavní sezóna se nám zatím vydařila. Nejmladší Dorotka v silné konkurenci barvy BH získala svůj první titul CAC a přidala i Res.CAC a to jezdila jen občas. První čtyři výstavy před mateřstvím ještě absolvovala Cácorka a kromě dokončení titulu Český šampion a vítězství v barvě na Klubové výstavě opouštěla výstavní kruhy z průběžného prvního místa v soutěži TOP Kavalír. Uli je naším letošním lídrem, odchodila většinu letošních výstav, dokončila tituly Český šampion i Grand šampion, zvítězila v barvě na všech dosavadních klubových i speciálních výstavách a převzala po Cácorce štafetu a průběžné první místo v soutěži TOP Kavalír - více zde.

31.7.2018 BETTYNKA ODJELA DO NOVÉHO DOMOVA

Více ZDE.

29.7.2018 DNES PŘIJELA NEJSPÍŠ POSLEDNÍ NÁVŠTĚVA

Protože Brian pojede do nového domova o malinko později, přijeli se jeho nové paničky ještě jednou podívat do rodného pelíšku.
Více ZDE.

27.7.2018 BERYNKA ODJELA DO NOVÉHO DOMOVA

Více ZDE.

15.7.2018 NVP V MLADÉ BOLESLAVI

Výstavy se zúčastnily Dorotka a Uli, obě holčičky získaly výbornou a Uli k tomu přidala i CAC. Moc příjemná výstava na kterou se přijeli podívat i zájemci o štěňátka a myslím, že se i jim výstavy budou líbit.

12.7.2018 DOPLNĚNY STRÁNKY ŠTĚŇÁTEK

Více o vrhu "B" zde.

3.6.2018 Klubová a Speciální výstavy klubu chovatelů kavalírů "Cavalier King Charles Spaniel, klub Čech, Moravy a Slezska"

Zažili jsme hektický, ale velmi úspěšný výstavní víkend. Přestože tentokrát opět jela pouze Uli, přivezli jsme si dvě vítězství v barvě, nádherné poháry i kokardu a především krásné posudky od rozhodčích Normy a Gordona Inglis ze Spojeného království.
2.6. Klubová výstava, rozhodčí Norma Inglis - V1 CAC, VB
3.6. Speciální výstava, rozhodčí Gordon Inglis - V1 CAC, VB

29.5.2018 MÁME ŠTĚŇÁTKA

Naší milované Cácorce se dnes narodila čtyři krásná štěňátka a jak jsme doufali, jsou v barve Ruby a BT.
více informací zde.

20.5.2018 ULI JE GRANDŠAMPIONEM

Máme za sebou další tři mezinárodní výstavy v Českých Budějovicích, Praze a Litoměřicích a ziskem dvou čekatelských titulů CAC splnila Uli podmínky pro udělení titulu ČESKÝ GRANDŠAMPION.

8.4.2018 NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ - OSTRAVA

Dopadli jsme trochu jinak, než jsme očekávali, ale když jsme přijeli na výstavu, zjistili jsme, že došlo k nehlášené změně rozhodčího.
Uli - V4 - uli si udržela hodnocení výborná, ale pan rozhodčí dal v pořadí přednost fenečkám jiného typu.
Dorotka - V1 CAC - po krátké přestávce se Dorotka opět předvedla ve výstavním kruhu a tentokrát poprvé vítězně. Zdá se, že tréninky nad překážkami jsou pro Dorotku nejen úžasnou zábavou, ale mohou pomoci i k výborné kondici, hezčí postavě a výbornému temperamentu.

17.3.2018 KLUBOVÁ VÝSTAVA V RAKOVNÍKU

Klubová výstava pořádaná Klubem chovatelů Kavalír a King Charles španělů Praha
Arienne Uli Sweetheart from Lenti - VN3 - i na třetí a poslední výstavě ve třídě dorostu získala Ariška hodnocení "velmi nadějná" a příště už se těší na třídu mladých.

CÁCORKA Kopidlenský kavalír - V1 CAC, VB - Cácorka dokázala hned napoprvé zvítězit ve třídě vítězů a k tomu ještě získat vítězství v barvě BT. Další výstavy zatím přihlášené nejsou, protože bychom se rádi pokusili o její první štěňátka.

ULRIKE FOON Charmander - V1 CAC, VB - i Uli si vedla ve třídě vítězů skvěle a vítězkou barvy Ruby na klubové výstavě je už podruhé. Těšíme se na nejbližší výstavy v Ostravě, Českých Budějovicích a Praze, kde bude tentokrát našim jediným želízkem v ohni.

4.2.2018 DUO CACIB BRNO

Druhý výstavní víkend v letošním roce byl výsledkově také skvělý, také podruhé se se nám v Brně velmi dařilo . Cácorka získala v sobotu i v neděli V1 CAC , Uli ji doplnila v sobotu V2 res.CAC a v neděli zvítězila - V1 CAC.
Obě naše holčičky tímto splnily podmínky pro udělení titulu "Český šampion" a je před námi další výzva, protože na dalších výstavách už budou nastupovat ve třídě šampionů.

27.1.2018 SETKÁNÍ VRHU "A"

Nejen svou maminku Uli přijely navštívit Aninka a Ariška. Bylo to moc krásné a příjemně prožité odpoledne a vypadalo to, jako by holčičky odešly teprve včera. Chovaly se jako doma, vůbec si nepotřebovaly zvykat na prostředí ani domácí smečku a po zahradě běhaly tak rychle, že na fotografiích zůstávaly je tmavé šmouhy :-) .

14.1.2018 HANÁCKÁ NÁRODNÍ VÝSTAVA V BRNĚ

Nový rok jsme zahájili úspěšně. Cácorka a Uli si přivezly vítězství v otevřených třídách ve svých barvách - V1 CAC, Dorotka poprvé ve třídě otevřené i přes hezké hodnocení ve velké konkurenci barvy BH - VD4 a naše malá Ariška ve třídě dorostu VN2.

7.1.2018 ARIENNE ULI UŽ SPORTUJE

Více informací ZDE.

Novinky z roku 2017 - ZDE.

Vytvořila cernohubova.com - tvorba webů pro chovatele, grafiky vrhů, reklamy krycích psů, focení psů

  NÁVŠTĚV