NOVINKY

20.8.2020 BODIE CORI ABSOLVOVAL VYŠETŘENÍ SYRINGOMYELIE

Bodýsek podstoupil vyšetření na Veterinární klinice Zvířecí doktor u pana MVDr. Jana Čučky. Velkou radost nám udělalo celkové hodnocení: Syringomyelie je negativní.

19.8.2020 ŠTĚŇÁTKA Z VRHU "E"

Štěňátka z vrhu "E" nás natolik zaměstnala, že jsme skoro zapomněli doplňovat jejich stránky. Hráli jsme si doma i na zahradě, přivítali několik návštěv, zvládli očkování a čipování a dokonce najednou odjelo první štěňátko do nového domova. Zaskočil nás také obrovský zájem o štěňátka, rozhodování je těžké a stále ještě u všech štěňátek nemáme úplně jasno, ale to vůbec nevadí, protože jim se evidentně doma zatím líbí.
Více na straně Štěňata.

6.8.2020 UŽ JSME ZASE VE ČTYŘECH

Dnes jsme si přivezli úžasnou ruby fenečku BELLATRIX ULI ZE SOUHVĚZDÍ LYRY. Jak už napovídá Uli ve jménu, je to vnučka naší Ulinky. Když se rodila a držel jsem ji jako první, už tehdy jsem cítil, že přišla od Ulinky právě pro mě.

19.7.2020 SUMMER CUP FOR YOU - NITRA

O víkendu jsme s Bodýskem absolvovali dvě mezinárodní výstavy v Nitře. V sobotu opět vedla Bodýska Anet, majitelka našich holčiček Arišky a Berušky. Po oba dva dny se Bodýskovi dařilo a získal V1 CAC. Doplnil tak počet čekatelských titulů na čtyři a může se těšit na potvrzení získání titulu SLOVENSKÝ ŠAMPION.

23.6.2020 VÍTÁME NA SVĚTĚ VRH "E"

V noci z úterý na středu se Dorotce narodilo šest krásných štěňátek. Dva BH kluci, tři BH holčičky a navrh ještě jedna TR holčička. Více na straně štěňátek.

13.6.2020 BODÝSEK JE CHOVNÝM PSEM

Bodýsek úspěšně absolvoval bonitaci a stal se chovným psem.
Více na jeho straně zde.

15.5.2020 BODÝSEK ABSOLVOVAL ZÁKLADNÍ VYŠETŘENÍ

Blíží se Bodýskovy druhé narozeniny a protože se jarní klubové setkání se zdravotními vyšetřeními a bonitacemi neuskutečnilo, tak jsme se rozhodli pro individuální řešení. Jako první přišla na řadu základní vyšetření, nejprve srdíčka poslechem a posouzení luxace čéšky (patelly), následně vyšetření dědičných vad očí (DOV). Všechna vyšetření dopadla dobře a Bodie už se chystá na bonitaci.

14.2.2020 CÁCORKA NA VYŠETŘENÍ SRDCE

Cácorka bude brzy slavit 5. narozeniny a nadělila nám, sobě i svým štěňátkům krásný dárek. U pana MVDr. Jakuba Nowaka absolvovala vyšetření srdce poslechem a následně i echokardio a obě vyšetření dopadla moc dobře. Těší nás, že máme zdravou holčičku.

9.2.2020 MILÉ NÁVŠTĚVY NAŠICH ODCHOVŮ

Před týdnem jsme přivítali Debbie Cori a největší radost z toho měl myslím Bodýsek :-) , ale my samozřejmě taky.
A včera už tradičně Ariška s Beruškou, kamarádkou Dorotkou a páníčky. Jsme moc rádi, když k nám jezdí naše odchovy, škoda, že někteří to mají docela daleko.

26.1.2020 BODIE CORI A ARIENNE ULI NA NITRADOG CACIB

Bodie pokračoval na slovenských výstavách opět úspěšně. Odvezl si z páteční výstavy V1 CAC a v neděli ještě přidal res.CAC.
Ariška jela pouze v neděli a získala V1 CAC.


Bodie

12.1. XV. BRNĚNSKÁ VÝSTAVA - BODIE CORI NÁRODNÍM VÍTĚZEM

Letošní výstavní sezonu Bodýsek začal ještě lépe, než tu loňskou končil. Na národní výstavě v Brně se rozhodčí Zuzaně Novákové líbil, v dramatickém finále nakonec dostal přednost před všemi ostatními dospělými psy s hodnocením CAC a stal se Národním vítězem. Pro jednobarevného a mladého Bodýska je to velký úspěch.

7.1.2020 OHLÉDNUTÍ ZA ZAČÁTKEM VÝSTAVNÍ KARIÉRY BODÝSKA

V roce 2019 nastupoval Bodie Cori Sweetheart from Lenti ve třídě Mladých a pomalu si zvykal především na kontrolu zoubků a na výstavní stoleček vůbec. Někdy se to dařilo lépe, proto nakonec na poslední výstavě ve třídě Mladých splnil podmínky pro udělení titulu CZ Junior šampion. Postupem času se ale z vykuleného neposedného štěňátka stával stále sebevědomější mladý pes a myslím, že se také pozitivně projevila taktika, kdy doma jsem se potýkal "čti - trénoval :-) " s Bodýskem já, ale na výstavách jej potom předvedla Aneta (panička našich Arišky a Berušky) se kterou se chtěl předvést a ukázal to nejlepší, co se naučil.
A třešničkou na dortu se stala první výstava v Mezitřídě na Mezinárodní výstavě CACIB Nitra, kde už se předvedl ve vší parádě a zasloužil si od pana rozhodčího Birka Carstena z Dánska Hodnocení V1 CAC, velice krásný posudek a ještě speciální pochvalu při odchodu z kruhu za rovná záda:
good proportions, excellent expression, good round dark eyes, well-set ears, well-developed muscles, excellent neck and top line, good angulation, moves well from the side, narrow in the rear, good coat and colour

A kde přišel k tomu výbornému výrazu je patrné z fotografií - jeden z plusů i jeho maminky GrandCh. Cácorky Kopidlenský kavalír, Jch.Novinky z roku 2019 - ZDE.

Vytvořila cernohubova.com - tvorba webů pro chovatele, grafiky vrhů, reklamy krycích psů, focení psů

web counter