NOVINKY

19.7.2020 SUMMER CUP FOR YOU - NITRA

O víkendu jsme s Bodýskem absolvovali dvě mezinárodní výstavy v Nitře. V sobotu opět vedla Bodýska Anet, majitelka našich holčiček Arišky a Berušky. Po oba dva dny se Bodýskovi dařilo a získal V1 CAC. Doplnil tak počet čekatelských titulů na čtyři a může se těšit na potvrzení získání titulu SLOVENSKÝ ŠAMPION.

23.6.2020 VÍTÁME NA SVĚTĚ VRH "E"

V noci z úterý na středu se Dorotce narodilo šest krásných štěňátek. Dva BH kluci, tři BH holčičky a navrh ještě jedna TR holčička. Více na straně štěňátek.

13.6.2020 BODÝSEK JE CHOVNÝM PSEM

Bodýsek úspěšně absolvoval bonitaci a stal se chovným psem.
Více na jeho straně zde.

15.5.2020 BODÝSEK ABSOLVOVAL ZÁKLADNÍ VYŠETŘENÍ

Blíží se Bodýskovy druhé narozeniny a protože se jarní klubové setkání se zdravotními vyšetřeními a bonitacemi neuskutečnilo, tak jsme se rozhodli pro individuální řešení. Jako první přišla na řadu základní vyšetření, nejprve srdíčka poslechem a posouzení luxace čéšky (patelly), následně vyšetření dědičných vad očí (DOV). Všechna vyšetření dopadla dobře a Bodie už se chystá na bonitaci.

14.2.2020 CÁCORKA NA VYŠETŘENÍ SRDCE

Cácorka bude brzy slavit 5. narozeniny a nadělila nám, sobě i svým štěňátkům krásný dárek. U pana MVDr. Jakuba Nowaka absolvovala vyšetření srdce poslechem a následně i echokardio a obě vyšetření dopadla moc dobře. Těší nás, že máme zdravou holčičku.

9.2.2020 MILÉ NÁVŠTĚVY NAŠICH ODCHOVŮ

Před týdnem jsme přivítali Debbie Cori a největší radost z toho měl myslím Bodýsek :-) , ale my samozřejmě taky.
A včera už tradičně Ariška s Beruškou, kamarádkou Dorotkou a páníčky. Jsme moc rádi, když k nám jezdí naše odchovy, škoda, že někteří to mají docela daleko.

26.1.2020 BODIE CORI A ARIENNE ULI NA NITRADOG CACIB

Bodie pokračoval na slovenských výstavách opět úspěšně. Odvezl si z páteční výstavy V1 CAC a v neděli ještě přidal res.CAC.
Ariška jela pouze v neděli a získala V1 CAC.


Bodie

12.1. XV. BRNĚNSKÁ VÝSTAVA - BODIE CORI NÁRODNÍM VÍTĚZEM

Letošní výstavní sezonu Bodýsek začal ještě lépe, než tu loňskou končil. Na národní výstavě v Brně se rozhodčí Zuzaně Novákové líbil, v dramatickém finále nakonec dostal přednost před všemi ostatními dospělými psy s hodnocením CAC a stal se Národním vítězem. Pro jednobarevného a mladého Bodýska je to velký úspěch.

7.1.2020 OHLÉDNUTÍ ZA ZAČÁTKEM VÝSTAVNÍ KARIÉRY BODÝSKA

V roce 2019 nastupoval Bodie Cori Sweetheart from Lenti ve třídě Mladých a pomalu si zvykal především na kontrolu zoubků a na výstavní stoleček vůbec. Někdy se to dařilo lépe, proto nakonec na poslední výstavě ve třídě Mladých splnil podmínky pro udělení titulu CZ Junior šampion. Postupem času se ale z vykuleného neposedného štěňátka stával stále sebevědomější mladý pes a myslím, že se také pozitivně projevila taktika, kdy doma jsem se potýkal "čti - trénoval :-) " s Bodýskem já, ale na výstavách jej potom předvedla Aneta (panička našich Arišky a Berušky) se kterou se chtěl předvést a ukázal to nejlepší, co se naučil.
A třešničkou na dortu se stala první výstava v Mezitřídě na Mezinárodní výstavě CACIB Nitra, kde už se předvedl ve vší parádě a zasloužil si od pana rozhodčího Birka Carstena z Dánska Hodnocení V1 CAC, velice krásný posudek a ještě speciální pochvalu při odchodu z kruhu za rovná záda:
good proportions, excellent expression, good round dark eyes, well-set ears, well-developed muscles, excellent neck and top line, good angulation, moves well from the side, narrow in the rear, good coat and colour

A kde přišel k tomu výbornému výrazu je patrné z fotografií - jeden z plusů i jeho maminky GrandCh. Cácorky Kopidlenský kavalír, Jch.Novinky z roku 2019 - ZDE.

Vytvořila cernohubova.com - tvorba webů pro chovatele, grafiky vrhů, reklamy krycích psů, focení psů

?????????? GOOGLE MAPS