NOVINKY

24.5.2022 ŠTĚŇÁTKA ROSTOU JAKO Z VODY ...

... vlastně spíše jako z mlíčka, i když teď už především z masíčka a granulek. Mlíčko už je jen pamlsek po jídle. Jaká jména jsme nakonec dostali a kam se budeme brzy stěhovat zjistíte na stránce "štěňata".

13.5.2022 BODÝSEK NA PRAVIDELNÉM VYŠETŘENÍ SRDÍČKA

Po roce opět vyšetření srdíčka poslechem i dopplerovské vyšetření, obě s výsledkem "bez nálezu".

10.5.2022 ŠTĚŇÁTKA VRHU "G" UŽ MAJÍ ČIPY

Štěňátka zvládla svou první návštěvu na veterině úplně skvěle. Užívala si mazlení s paní doktorkou tak, že vůbec nepostřehla, že mezitím dostala svá první očkování i čip a tím také byla definitivně rozdělena jména. Více na straně "štěňata".

8.5.2022 ELIŠKA DOKONČILA SLOVENSKÉHO ŠAMPIONA KRÁSY

Na mezinárodní výstavě NITRA DOGS SHOWS 2022 byla Eliška stoprocentně úspěšná a ziskem dvou ocenění V1 CAC dokončila slovenský šampionát. Máme velkou radost a na Jubilejní výstavě Slovenského Cavalier a King Charles Spaniel klubu na konci května už nastoupí ve třídě vítězů.

9.4.2022 ŠTĚŇÁTKŮM UŽ JSOU TŘI TÝDNY

První tři týdny jsme si se štěňátky užili, hezky rostou a věříme, že to tak bude i nadále. Více na straně "štěňata".

3.4.2022 SPRING DUO NITRA CACIB

Eliška opět úspěšně prošla mezinárodní výstavou v Nitře a druhým CACem doufám pomalu postupuje k zisku dospělého šampionátu.

18.3.2022 DOROTKA PORODILA ŠEST KRÁSNÝCH ŠTĚŇÁTEK

Napotřetí Dorotka zopakovala šest štěňátek jako v předchozím vrhu, jen tentokrát nás překvapila jasnou převahou pěti kluků a jednou malou krásnou holčičkou. Více bude dále na straně "Štěňata".

12.3.2022 BONITACE A KLUBOVÁ VYŠETŘENÍ

Úspěšně bonitaci zvládli Beliška a Edýsek (Edward Dee). Vyšetření srdce, očí a patel skvěle zvládl Céďa (Cedric Dee). Gratuluji a děkuji páníčkům Edýska a Cédi.

17.2.2022 DOROTKA JE BŘEZÍ

Ultrazvukové vyšetření potvrdilo, že Dorotka čeká svá třetí štěňátka. Tatínkem je krásný BH pejsek U ARE THE REASON Scarlett team.


U ARE THE REASON Scarlett team

6.2.2022 MVP V BRNĚ

Příprava ani průběh výstav nebyl úplně podle našich představ, ale podařilo se nám splnit alespoň polovinu z našich přání. Bodýsek získal svůj čtvrtý CAC v Česku a můžeme tak požádat o vydání osvědčení udělení titulu Český šampion.

21.1.2022 ZDRAVOTNÍ VYŠETŘENÍ CÁCORKY, ELI A BELI

Dnes jsme byly holky opět na Klinice Lískovka, aby absolvovaly zdravotní vyšetření. Cácorka má v sedmi letech poslech "bez šelestu" a vyšetření dopplerem s výsledkem "bez nálezu". Eliška a Beliška v rámci přípravy na bonitaci zvládly vyšetření srdíčka poslechem "bez šelestu" a vyšetření luxace pately s výsledkem 0/0.

1.1.2022 NAŠE CHOVATELSKÁ PŘÁNÍ

Těšíme se na všechno krásné, co nás v letošním roce čeká, a věříme, že dokážeme zvládnout i výzvy, před které nás život postaví. Přáli bychom si zdraví pro celou smečku, možná i radost z nějaké té výstavy, které čekají především na malé holky a možná i Bodýska. Určitě bychom se zase rádi potkávali s psími kamarády, to je vám potom taková parádní zábava. A když nám bude přáno, tak bychom se chtěli pokusit odchovat s Dorotkou štěňátka. Snad se nám to podaří.Novinky z roku 2021 - ZDE.

Vytvořila cernohubova.com - tvorba webů pro chovatele, grafiky vrhů, reklamy krycích psů, focení psů