NOVINKY

12.1. XV. BRNĚNSKÁ VÝSTAVA - BODIE CORI NÁRODNÍM VÍTĚZEM

Letošní výstavní sezonu Bodýsek začal ještě lépe, než tu loňskou končil. Na národní výstavě v Brně se rozhodčí Zuzaně Novákové líbil, v dramatickém finále nakonec dostal přednost před všemi ostatními dospělými psy s hodnocením CAC a stal se Národním vítězem. Pro jednobarevného a mladého Bodýska je to velký úspěch.

7.1.2020 OHLÉDNUTÍ ZA ZAČÁTKEM VÝSTAVNÍ KARIÉRY BODÝSKA

V roce 2019 nastupoval Bodie Cori Sweetheart from Lenti ve třídě Mladých a pomalu si zvykal především na kontrolu zoubků a na výstavní stoleček vůbec. Někdy se to dařilo lépe, proto nakonec na poslední výstavě ve třídě Mladých splnil podmínky pro udělení titulu CZ Junior šampion. Postupem času se ale z vykuleného neposedného štěňátka stával stále sebevědomější mladý pes a myslím, že se také pozitivně projevila taktika, kdy doma jsem se potýkal "čti - trénoval :-) " s Bodýskem já, ale na výstavách jej potom předvedla Aneta (panička našich Arišky a Berušky) se kterou se chtěl předvést a ukázal to nejlepší, co se naučil.
A třešničkou na dortu se stala první výstava v Mezitřídě na Mezinárodní výstavě CACIB Nitra, kde už se předvedl ve vší parádě a zasloužil si od pana rozhodčího Birka Carstena z Dánska Hodnocení V1 CAC, velice krásný posudek a ještě speciální pochvalu při odchodu z kruhu za rovná záda:
good proportions, excellent expression, good round dark eyes, well-set ears, well-developed muscles, excellent neck and top line, good angulation, moves well from the side, narrow in the rear, good coat and colour

A kde přišel k tomu výbornému výrazu je patrné z fotografií - jeden z plusů i jeho maminky GrandCh. Cácorky Kopidlenský kavalír, Jch.Novinky z roku 2019 - ZDE.

Vytvořila cernohubova.com - tvorba webů pro chovatele, grafiky vrhů, reklamy krycích psů, focení psů

  NÁVŠTĚV