NOVINKY

22.4.2019 CEDRIC DEE UŽ BĚHÁ NA ZAHRADĚ

Více na straně štěňátek zde.

21.4.2019 CÁCORKA DOKONČILA GRAND ŠAMPIONA

Cácorka na MVP v Českých Budějovicích 14.4. a Praze 21.4. získala ve třídě šampionů vždy V1 CAC a tím splnila podmínky pro udělení titulu Český Grand šampion. Na výstavě v Praze ji doprovodil i Bodie Cori a na své první dospělácké výstavě ve třídě mladých získal první CAJC.


Cácorka | Cácorka | Bodie

30.3.2019 SVOD DOROSTU A KLUBOVÁ ZDRAVOTNÍ VYŠETŘENÍ

Dnes se na svod dorostu vydali sourozenci Berynka a Bodie, oba se hezky předvedli a paní posuzovatelce se líbili. Cácorka absolvovala kontrolní poslech srdíčka a výsledek "bez nálezu" nám udělal radost. Ariška podstoupila celou sérii vyšetření srdce, očí i patel a všechna dopadla velmi dobře, máme zdravou holčičku. A mimochodem Dorotka Černý turmalín, kamarádka našich Arišky a Berynky, složila zkoušku z dospělosti a stala se chovnou fenečkou, gratulujeme.

18.3.2019 DOROTCE SE NARODIL KRÁSNÝ BH CHLAPEČEK


Cedrik

18. 1. 2019 DOROTKA BUDE MAMINKOU

Pokud vše bude, jak bychom si přáli, stane se tatínkem našich „C“ štěňátek krásný BH pejsek Chiquito Magnolia Passco. Štěňátka budeme netrpělivě očekávat kolem prvního jarního dne.


Otec vrhu "C" Chiquito Magnolia Passco.


1. 1. 2019 BODIE CORI SWEETHEART FROM LENTI

Jak šel čas, stále více jsme přemýšleli o tom, že Bodýsek nikam nepůjde a teď už je to nejspíš jasné. Bodýsek zůstává doma.Novinky z roku 2018 - ZDE.

Vytvořila cernohubova.com - tvorba webů pro chovatele, grafiky vrhů, reklamy krycích psů, focení psů

  NÁVŠTĚV